• BOLDOR Sebastian Mircea
  • Data nasterii: 1995-06-15
  • Domiciliul:Şiria
  • Inaltime: 184 (cm)
  • Arbitru din anul: 2012
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-11-22 GHEORGHE Valentin CĂTANĂ Paul BOLDOR Sebastian Mircea FORTON Nicușor
11 S. LIPOVA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-11-25 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan
12 Av. TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-11-15 ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian OLOGEANU Dan
10 O. BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-19 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-11-16 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-08 BĂDICĂ Flavius Marian BOLDOR Sebastian Mircea MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 ACS SIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-11-09 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
10 U.GURAHONT - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-01 BERARIU Lucian Mihai BRADE Radu Victor BOLDOR Sebastian Mircea PEȘTE Bogdan Dumitru
8 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-11-02 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
8 O. BOCSIG - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-10-30 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan
9 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-10-25 OLARIU Laurențiu GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-29 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BOLDOR Sebastian Mircea MAKO Andraș
7 VIITORUL 3 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion Tarnova 2015-10-28 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian
7 CS INEU - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-23 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
8 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-10-18 VASILE Ioan Adrian BURCA Sergiu Lucian BOLDOR Sebastian Mircea DUMITRU Florin
6 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-10-19 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian BORLEA Emanuel
7 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-10-11 TRIF Cristian Alin BOLDOR Sebastian Mircea PANTEA Andrei Alex. GORNIC Mircea
6 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-10-04 GHEORGHE Valentin BOLDOR Sebastian Mircea CIUCĂ Robert BABĂU Romulus
4 V. NADLAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2015-10-03 COROBAN Cristian Ionel BOLDOR Sebastian Mircea DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian
6 P. GHIOROC - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-08 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan TIULEA Cornel
3 S. CHIER - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-27 BOLDOR Sebastian Mircea PÃTROI Ciprian COVACI Sergiu Cristian BUDA Leontin
5 O. BOCSIG - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-01 BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
3 CS INEU - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-09-30 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
4 CS RECOLTA APATEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-20 BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
4 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-09-24 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian MAKO Andraș
2 ACS SIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-09-21 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2015-09-18 BERARIU Lucian Mihai BOLDOR Sebastian Mircea
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-09-13 GHEORGHE Valentin ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
3 AS PRO GURBA - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-09-17 BOLDOR Sebastian Mircea GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian MAKO Andraș
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2015-09-15 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
2 U.GURAHONT - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-06 TRIF Cristian Alin BOLDOR Sebastian Mircea SALADEA Sorin RUSAN Dumitru
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-30 OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan BOLDOR Sebastian Mircea PETRIȘOR Gheorghe
1 AS CETATE DEZNA - CS INEU II Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2015-08-23 WERNITZER Adrian Paul GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea MANUȘOV Iosif
27 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-06-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
26 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-01 FODORUŢ LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-24 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian BIRO GABOR
24 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-05-18 HIDIŞ SFERDIAN IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Axente Mircea SCRIDON DANIEL
28 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-05-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SOCARICI DAMIAN
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-05-11 COROBAN CRISTIAN IONEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin PĂCURAR AUGUSTIN
25 N. SEBIS - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-05-12 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAMAS EUGEN
25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-05-09 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA DRAIA DARIUS JURMA DANIEL
22 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-05-04 HIDIŞ SFERDIAN IOAN GUDIU IONEL FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Bondar Mircea Gaie Cornel
24 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-05-05 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN DRAIA DARIUS
21 V. FELNAC - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-04-27 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif Rosu Eugen
23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2014-04-30 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN
20 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-04-19 BÎTEA RADU BOGDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
22 CS ŞIRIANA ŞIRIA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-04-22 CĂŞUŢ CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA RADU PAUL
22 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-04-18 Andea Alexandru BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA CIUCA ROBERT
19 N. SEBIS II - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-13 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe Coman Ovidiu
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-04-16 ROTARIU PATRICK GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-04-16 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA ROTARIU PATRICK GEORGE
21 CS INEU - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-04-11 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
21 N. SEBIS - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-04-17 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
18 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-04-06 PALCU GHEORGHE MARIUS BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Jivan Mihai II BERAR DANIEL
20 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-08 PALCU GHEORGHE MARIUS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SERAN IOANA LOREDANA
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-03-30 POPA PAUL VESA PAVEL FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Vatran Dorin JIVAN MIHAI
19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-03-31 ROTARIU PATRICK GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2014-04-02 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU
19 CS INEU - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-03-28 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
18 Jun. S.SIRIA - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2014-03-17 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-03-19 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI
14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-03-10 ROTARIU PATRICK GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
14 N. SEBIS - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-03-13 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA MANG VLAD MIHAI
13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-03 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-03-05 COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
15 AS UNIREA ŞEITIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-11-24 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-11-25 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
12 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-11-26 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
14 AVINTUL TARNOVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-11-17 GHEORGHE VALENTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Negru Marin BERAR DANIEL
9 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-11-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-11-21 OPITZ ROLAND LADISLAU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA POPAN BOGDAN ALEX.
13 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-10 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA HAIDA VALENTINA Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-11-13 POPA PAUL PANA NATANAEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
12 N. SEBIS - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-11-03 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA Dehelean Nicolae Coman Ovidiu
7 CS INEU - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-11-04 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
12 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-10-26 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
11 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-10-27 GHEORGHE VALENTIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif LUCACI ADRIAN
6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-10-28 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAU ALEXANDRU BALAN BOGDAN
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-30 JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
10 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-10-20 COROBAN CRISTIAN IONEL PÂSLARU ANDREI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Axente Mircea Rad Vasile
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-10-21 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
5 N. SEBIS - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-22 Andea Alexandru NEAGU ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 V. FELNAC - S.LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-10-13 NICORAŞ IONUŢ VASILE STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea ŞCHIOPU PETRE
4 N. SEBIS - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-14 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-17 COJOCARIU DAN CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-11 POPA PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU
4 AS DOROBANTI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-15 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
8 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-10-06 POPA PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-07 IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA POPAN BOGDAN ALEX.
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-10 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BALAN BOGDAN PAL EDUARD DAVID
7 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-09-29 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea Tarlea Mihai
2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-09-30 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
6 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-09-22 DEAC IONEL ALIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru ŞCHIOPU PETRE
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-09-23 WERNITZER ADRIAN PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA HANYECZ DAN
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-09-27 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
5 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-14 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARSA EMIL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-08 DEMETER CLAUDIU IOAN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
3 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-09-01 BOGDAN LOREDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Apatean Adrian Coman Ovidiu
2 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-08-25 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru BERAR DANIEL
1 N. SEBIS - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-08-18 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
33 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-06-23 TRABALKA KEVIN CÎRMACI FILIP SERGIU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru JIVAN MIHAI
32 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-19 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
29 O. BUJAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-06-08 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
27 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-02 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif GYENGE IOSIF
28 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-06-05 WERNITZER ADRIAN PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA IACOB NICOLAE LIVIU Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
16 N. SEBIS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-05-26 VESA PAVEL FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SZASZ BRIGITTA MÂNDRU ŞTEFAN
15 CS REGAL HORIA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-05-19 DEMETER CLAUDIU IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SFĂT GHEORGHE
24 CS DACIA BELIU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-05-12 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
20 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-05-14 CÎRMACI FILIP SERGIU DANCIU ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
23 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-05-04 BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA DRÎMBE DENIS ALEX Petrisor Gheorghe Tarlea Mihai
22 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-04-28 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
18 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-04-30 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BALAN BOGDAN
12 P. COVĂSÂNȚ - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-04-21 COVACI IOAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA GHERGHEL EMANOIL
17 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-04-24 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
20 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-04-14 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru BABĂU ROMULUS
16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-04-16 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA MARA SEBASTIAN RUS MARIUS
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-04-10 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
10 V.CAPORAL ALEXA - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-04-07 BORA ALIN EUGEN BULZ STEFAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BIZĂU BODNĂRAŞ
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-04-10 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
19 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-31 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
14 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-04-02 BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA MITITEL EMANUELA ALINA
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-03-26 JURCĂ TUDOR FLORIN MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-03-27 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori A/B Stadion PÂNCOTA 2013-03-20 WERNITZER ADRIAN PAUL OPITZ ROLAND LADISLAU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-03-11 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2013-03-13 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
15 CS MONEASA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-11-25 FODORUŢ LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Buica Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2012-11-20 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2012-11-21 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-11-12 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
12 AS CETATE DEZNA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-11-04 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru Pirvulescu Dan
7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2012-11-07 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
8 CS REGAL HORIA - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2012-10-28 VASI ALEXANDRU IULIAN POPAN BOGDAN ALEX. BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ŞCHIOPU PETRE
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-10-29 JUNGER ANDREAS THOMAS MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
10 CRISUL CH CRIS II - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-10-21 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Enoiu Traian HAMZA IOAN
5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2012-10-24 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
6 UNIREA SILINDIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2012-10-14 DEMETER CLAUDIU IOAN DRÎMBE DENIS ALEX BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ŞCHIOPU PETRE
4 Jun. S.SIRIA - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-10-17 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN
10 Jun. S.SIRIA - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2012-10-07 OPITZ ROLAND LADISLAU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2012-10-05 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 N. SEBIS - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2012-09-30 VASILE IOAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA CRISTEA DANIEL PAUL Ciurescu Victor
2 FC UTA 2001 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-02 IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ROTARIU PATRICK GEORGE
3 V.MUNAR - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2012-09-23 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Bondar Mircea
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-09-24 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI
2 UNIREA SILINDIA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2012-09-16 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA GYENGE IOSIF
1 CS REGAL HORIA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2012-09-09 KOCSIS EDUARD BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA RAŢA RAUL BIZĂU BODNĂRAŞ
5 Jun. S.SIRIA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2012-08-29 JUNGER ANDREAS THOMAS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
2 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-08-26 JURCĂ TUDOR FLORIN MAGHIAR PETRE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif BORA GLIGORE
1 V. ALMAŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-08-18 BARTA PAUL SEBASTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
1 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion IRATOŞU 2012-08-12 TRIF CRISTIAN ALIN LAUKO CLAUDIU COSMIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Forton Nicusor HAMZA IOAN
Inregistrari in baza de date: 150

ajf_arad