• PAL Eduard
  • Data nasterii: 1993-05-16
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza:
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
ETAPA 17 V. SELEUS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2012-05-27 Ilea Alexandru Dan Mihai Pal Eduard Bîndea Petru
ETAPA 15 V.CAPORAL ALEXA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-05-13 Mako Andrei Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad Pal Eduard Negru Marin
ETAPA 13 V. SEMLAC - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2012-04-28 Ciumedean Alexandru Vlad Savan Gavril Pal Eduard Petrisor Gheorghe
ETAPA 16 FC UTA 2000 - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-05-03 Wernitzer Adrian Pal Eduard Burtea Mihnea
ETAPA 12 CRISUL CH CRIS II - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-04-22 Coroban Cristian Ionel Dan Mihai Pal Eduard Bîndea Petru
ETAPA 13 FC UTA 97 - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-04-26 Nicoraș I. Pal Eduard Burtea Mihnea
ETAPA 14 ATLETICO 99 ARAD - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-04-19 Burca Daniel Pal Eduard Rata Raul
ETAPA 13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-04-10 Popa Paul Pal Eduard Boldor Sebastian
ETAPA 8 P. PECICA - ATLETICO ARAD Juniori Stadion PECICA 2011-11-16 Badica Flavius Jurca Tudor Pal Eduard
ETAPA 9 P. PECICA - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2011-11-10 Cojocariu Sebastian Pal Eduard Stanciu Alin
ETAPA 9 GLORIA ARAD - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-10-31 Burca Daniel Beschiu Dumitru Pal Eduard
ETAPA 8 GLORIA ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-11-03 Junger Andreeas Thomas Pal Eduard Beschiu Dumitru
ETAPA 9 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-10-23 Fodoruţ Laurenţiu Dobre Cristian Pal Eduard Manusov Iosif
ETAPA 8 CSS A. IANCU - ATLETICO 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2011-10-24 Gornic Alexandru Dan Pal Eduard Drimbe Denis
ETAPA 7 GLORIA ARAD - AC ŞAGU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-10-27 Stanciu Alin Pal Eduard Cioara Darius
ETAPA 10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2011-10-16 Vasile Dumitru Gheorghe Gornic Alexandru Dan Pal Eduard Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 7 GLORIA ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-10-18 Cojocariu Sebastian Pal Eduard Gurban Fabian
ETAPA 6 V. PEREGU MARE - V. NADLAC II Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2011-10-09 Junger Andreeas Thomas Tomuta Sebastian Pal Eduard Petrisor Gheorghe
ETAPA 6 ATLETICO 99 ARAD - S. Livada Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-10 Drimbe Denis Pal Eduard Tomuta Sebastian
ETAPA 5 FC UTA 2000 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-10-13 Cojocariu Sebastian Popan Bogdan Pal Eduard
ETAPA 5 V. CHERELUŞ - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-10-02 Demeter Claudiu Ioan Badica Flavius Pal Eduard Negrilă Raul
ETAPA 5 FC UTA 97 - S. Livada Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-10-03 Gornic Alexandru Dan Turgyan Ovidiu Pal Eduard
ETAPA 4 S. LIPOVA - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2011-10-06 Cojocariu Sebastian Iova Catalin Pal Eduard
ETAPA 4 V. SEMLAC - CS REGAL HORIA Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-09-25 Ciumedean Alexandru Vlad Pal Eduard Drimbe Denis NEDELEA MARIAN
ETAPA 3 GLORIA ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-09-29 Cojocariu Sebastian Pal Eduard Dobre Cristian
ETAPA 3 S. CHIER - V. ALMAS II Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-09-18 Demeter Claudiu Ioan Pal Eduard Dumbrava Lucian BORA GLIGORE
ETAPA 2 ATLETICO 2000 - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2011-09-22 Pîncotan Andrei Alexandru Pal Eduard Dobre Cristian
ETAPA 1 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2011-09-15 Junger Andreeas Thomas Pal Eduard Popan Bogdan
ETAPA 2 AS MĂNĂȘTUR - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-09-04 Junger Andreeas Thomas Pal Eduard Cioara Darius BORA GLIGORE
ETAPA 1 V. CHERELUŞ - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-08-28 Jurca Tudor Păcurar Cosmin Flavius Pal Eduard Axente Mircea
ETAPA 21 FC UTA 97 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2011-05-16 Riţa Flavius Dobre Cristian Pal Eduard
etapa 20 ACU 96 ARAD - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-05-12 Sechereş Sergiu Paul Pal Eduard Pantea Andrei
ETAPA 17 LPS ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-05-03 Mariş Sorin Cojocariu Sebastian Pal Eduard
ETAPA 15 CSS A. IANCU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2011-04-19 Riţa Flavius Daşcău Ovidiu Claudiu Pal Eduard
Inregistrari in baza de date: 34

ajf_arad