• POPA Paul
  • Data nasterii: 1985-12-09
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 178 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Reprezentant Vânzări
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
10 AS PRO GURBA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-11-15 POPA Paul CRUDU Alexandru CĂTANĂ Paul JIVAN Mihai II
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-11-08 POPA Paul DREGHICI Flavius Cristian PÃTROI Ciprian JUȘCÃ Teodor
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 POPA Paul RANCEA Alexandru NEAGU Alexandru
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 POPA Paul IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru
6 AS PRO GURBA - N. SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-10-18 POPA Paul GROȘAN Tudor Ștefan CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
7 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-10-11 POPA Paul ANDEA Alexandru TAKATS Cristian Flavius BABĂU Romulus
5 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-15 POPA Paul ȘUȘCÃ Nicoleta TAKATS Cristian Flavius MIHUȚA Petru
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-10-12 POPA Paul CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
5 FC ANDROMEDA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2015-10-14 MATEUȚ Cãlin POPA Paul
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-04 POPA Paul RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÂNDRU Ștefan
4 FC ANDROMEDA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2015-10-07 POPA Paul CIUCĂ Robert
5 CS VIITORUL SATU NOU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-26 BÎTEA Radu Bogdan POPA Paul ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
5 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-09-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea
ET.3 S. LIPOVA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-09-30 POPA Paul NEAGU Alexandru
4 AC ŞAGU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-09-20 POPA Paul BONDAR Daniel VESA Pavel Florin MIHUȚA Petru
3 V.CAPORAL ALEXA - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-09-13 POPA Paul OPITZ Roland Ladislau BORLEA Emanuel PEȘTE Bogdan Dumitru
1 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-09-12 POPA Paul PUICEA Claudiu Ghe.
1 FC ZIMANDU NOU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-08-30 POPA Paul TOMUȚA Sebastian Florin SALADEA Sorin MÂNDRU Ștefan
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-06-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚA Petru BORA Gligore
27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-06-07 POPA Paul ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai TĂNĂSESCU Romulus Cristian COMAN Ovidiu
26 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-30 POPA Paul PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
18 CS INEU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-05-31 POPA Paul SĂVAN Gavril Flavius Laurian TURGYAN Cătălin FORTON Nicușor
25 AC ŞAGU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-05-23 CRISTEA EMIL IOAN VASILE IOAN ADRIAN POPA PAUL Bondar Mircea Lovas Iosif
23 S. LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-05-28 POPA PAUL CIUCA ROBERT RAŢA RAUL Braniscan Ioan
24 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-17 POPA PAUL DUMITRU FLAVIA DANIELA SANDU ROLAND Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
22 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-05-18 POPA PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
23 P. GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-09 CRISTEA EMIL IOAN JURCĂ TUDOR FLORIN POPA PAUL Biro Gabor jr. PĂCURAR AUGUSTIN
22 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-05-02 POPA PAUL PUICEA CLAUDIU GHE. ANDEA ALEXANDRU Apatean Adrian Peste Bogdan
22 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-03 POPA PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN MADA MADALIN Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
21 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-04-25 POPA PAUL BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Herteg Doru Mako Andras
20 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-19 POPA PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Buda Leontin Rosu Eugen
18 UTA B.D. 2000 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-20 POPA PAUL NEAGU ALEXANDRU COVACI SERGIU
19 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-04-11 POPA PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN BULZ STEFAN Tănăsescu Romulus Cristian Vida Marcel
17 S. LIPOVA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-04-16 POPA PAUL LOVAS ALEXANDRU HANT DANIEL Braniscan Ioan
18 CS RECOLTA APATEU - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-04-05 POPA PAUL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN TOMUT CRISTIAN Jivan Mihai II Lovas Iosif
16 CS INEU - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-04-09 POPA PAUL DOBANDA DINU ROTARIU PATRICK GEORGE
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-11-23 POPA PAUL ARSA EMIL PUICEA CLAUDIU GHE. Enoiu Traian Miron Marian
14 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-11-15 POPA PAUL NICORAŞ VIOLETA ARIANA RADU PAUL Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
13 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN POPA PAUL MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
12 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-11-01 POPA PAUL HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-11-01 POPA PAUL HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Forton Nicusor
9 P. SIRIA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-10-30 POPA PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE COIS CAROL Vatran Dorin
10 CS FRONTIERA PILU - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-19 POPA PAUL PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU Dumitru Florin Mako Andras
9 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-10-11 POPA PAUL KOCSIS EDUARD SANDU ROLAND Dumitru Florin Peste Bogdan
7 ATLETICO 2005 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-10 POPA PAUL DEMETER CLAUDIU IOAN
7 VIITORUL 1 ARAD - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-13 DEMETER CLAUDIU IOAN POPA PAUL
8 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-10-05 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CRISTEA EMIL IOAN POPA PAUL Herteg Doru JIVAN MIHAI
7 P. GHIOROC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-09-27 COROBAN CRISTIAN IONEL POPA PAUL MAKO ANDREI SEBASTIAN Biro Gabor jr. SFĂT GHEORGHE
6 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-09-21 NICORAŞ IONUŢ VASILE VESA PAVEL FLORIN POPA PAUL Biro Gabor jr. Rosu Eugen
4 GLORIA CTP ARAD - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-09-20 POPA PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU Jivan Mihai II
5 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-09-13 BOGDAN LOREDAN POPA PAUL MAKO ANDREI SEBASTIAN Mihuța Petru Mako Andras
3 PRO GURBA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-09-14 POPA PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE SALADEA SORIN SCRIDON DANIEL
4 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-09-07 POPA PAUL ŞERAN ADRIAN CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae Lovas Iosif
30 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-29 GORNIC ALEXANDRU DAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN POPA PAUL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
29 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-06-22 POPA PAUL VASILE IOAN ADRIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Tiulea Cornel MÂNDRU ŞTEFAN
22 AS GLORIA SECUSIGIU - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-06-15 POPA PAUL ŞERAN ADRIAN CIUCA ROBERT BABĂU ROMULUS
20 V. SEMLAC - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-06-01 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS BIRO GABOR
27 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion FELNAC 2014-05-17 POPA PAUL CIUCA ROBERT DOBANDA DINU
18 U.GURAHONT - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-05-18 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Tarlea Mihai
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2014-05-11 POPA PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ROTARIU PATRICK SICLOVAN / STANCIU M.
17 L. TEUZ II - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-05-10 POPA PAUL KOCSIS EDUARD VASILE IOAN ADRIAN BORA GLIGORE
25 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-05-12 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN SALADEA SORIN
22 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-05-04 POPA PAUL PANTEA ANDREI ALEX. NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
15 S. CHIER - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-04-27 POPA PAUL CIUCA ROBERT SUBA ANDREI SEBASTIAN PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS VOINŢA MACEA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-04-19 POPA PAUL CRISTEA EMIL IOAN WERNITZER ADRIAN PAUL Dehelean Nicolae Tarlea Mihai
14 N.SINTEA MARE - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-04-13 POPA PAUL WERNITZER ADRIAN PAUL CIUCA ROBERT GYENGE IOSIF
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-03-30 POPA PAUL VESA PAVEL FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Vatran Dorin JIVAN MIHAI
15 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-11-24 POPA PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BULZ STEFAN Axente Mircea BORA GLIGORE
14 V. FELNAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-11-17 POPA PAUL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru VACZI GHEORGHE
10 UNIREA SILINDIA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-11-10 POPA PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-11-13 POPA PAUL PANA NATANAEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 V. PEREGU MARE - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-11-03 POPA PAUL POPAN BOGDAN ALEX. PAL EDUARD DAVID GYENGE IOSIF
11 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-10-27 POPA PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN Mihuța Petru Pirvulescu Dan
7 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-10-20 POPA PAUL PAL EDUARD DAVID HAIDA VALENTINA MÂNDRU ŞTEFAN
6 S. LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-10-13 POPA PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN RADU PAUL SFĂT GHEORGHE
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-11 POPA PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU
8 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-10-06 POPA PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
3 AS VINGA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-10 POPA PAUL HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Categoria COPII Stadion MÂNDRULOC 2013-09-29 POPA PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU GUDIU IONEL FLORIN Vatran Dorin Rosu Eugen
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-03 POPA PAUL NICORAŞ VIOLETA ARIANA PAIUSAN MIRCEA RADU
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-09-22 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
1 GLORIA ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-09-24 POPA PAUL COIS PAUL ALEXANDRU MATEUT CALIN
1 UNIREA SILINDIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-09-08 POPA PAUL CIUCA ROBERT DANCIU ALEXANDRU Manusov Iosif
3 V. FELNAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-01 POPA PAUL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CÎRMACI FILIP SERGIU Dehelean Nicolae Rosu Eugen
2 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-08-25 POPA PAUL ARSA EMIL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea Miron Marian
18 AS VOINŢA MUNAR - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-06-09 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN PÂSLARU ANDREI BORA GLIGORE
17 U.GURAHONT - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-06-02 POPA PAUL LUCA ALEXANDRU CRISTEA DANIEL PAUL ŞCHIOPU PETRE
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-06-05 POPA PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea BORA GLIGORE
16 V. CHERELUŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-05-26 POPA PAUL SERAN IOANA LOREDANA BETEA SORINA GEORGIANA BIZĂU BODNĂRAŞ
15 V. FELNAC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2013-05-19 POPA PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN RAŢA RAUL ŞCHIOPU PETRE
13 V.MUNAR - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-04-28 POPA PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BULZ STEFAN BORA GLIGORE
12 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-04-21 POPA PAUL SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL Rusan Dumitru
11 AS HĂLMAGIU - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-04-14 POPA PAUL SERAN IOANA LOREDANA LAUKO CLAUDIU COSMIN SCRIDON DANIEL
15 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-10 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA PANA NATANAEL
10 P. COVĂSÂNȚ - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-04-07 POPA PAUL GHEORGHE VALENTIN MITITEL EMANUELA ALINA Rosca Mircea
15 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-10 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA PANA NATANAEL
14 CS INEU - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-03 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA BERARIU LUCIAN MIHAI
13 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2013-03-25 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
16 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-12-02 POPA PAUL MAGHIAR PETRE LUCA ALEXANDRU Braniscan Ioan BORA GLIGORE
15 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-11-24 POPA PAUL BUDA LEONTIN MADA MADALIN Buica Dumitru Coman Ovidiu
14 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-11-18 POPA PAUL VASILE IOAN ADRIAN WERNITZER ADRIAN PAUL Negru Marin LEAC IOAN
9 CS VLADIMIRESCU 2003 - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-19 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA BUCSĂ PATRICK ILIE
13 CS MONEASA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-11-11 POPA PAUL ŞERAN ADRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Gornic Mircea GYENGE IOSIF
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-11-12 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 AS MĂNĂȘTUR - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2012-11-04 POPA PAUL MAGHIAR PETRE RAŢA RAUL BORA GLIGORE
7 FC UTA 2001 - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-11-05 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA RAŢA RAUL
11 AS VOINŢA MACEA - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-10-28 POPA PAUL PÂSLARU ANDREI ROTARIU PATRICK GEORGE Negru Marin Pirvulescu Dan
6 FC UTA 2000 - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-31 POPA PAUL NEAGU ALEXANDRU KOVACS OLIVER
7 U.GURAHONT - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CIL 2012-10-21 POPA PAUL MAGHIAR PETRE NEGREA RAZVAN IOAN GYENGE IOSIF
5 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-10-23 POPA PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE MOTIU ROBERT ANDREI
4 S. PANCOTA - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-10-15 POPA PAUL COIS PAUL ALEXANDRU MOTIU ROBERT ANDREI
4 FC UTA 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-16 POPA PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
8 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-10-07 POPA PAUL NAGHI REMUS IONUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Rusan Dumitru LEAC IOAN
3 N. SEBIS - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-10-10 POPA PAUL LUCA ALEXANDRU COSTEA ADRIAN GEORGE
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2012-10-06 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPA PAUL BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN Wernitzer Adrian
4 V. PEREGU MARE - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-09-30 POPA PAUL DRÎMBE DENIS ALEX COJOCARIU DAN CRISTIAN GYENGE IOSIF
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2012-10-03 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN MOTIU ROBERT ANDREI
2 V. SEMLAC - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2012-09-16 POPA PAUL MARIŞ BOGDAN VLAD OPITZ ROLAND LADISLAU Tiulea Cornel
4 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-08-25 POPA PAUL LUCA ALEXANDRU TRABALKA
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-08-25 POPA PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
ETAPA 34 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-06-30 Hidiş Sferdian Ioan Popa Paul Costea Adrian Manusov Iosif BORA GLIGORE
ETAPA 31 AS VOINŢA MACEA - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-06-09 Bora Alin Eugen Coroban Cristian Ionel Popa Paul Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 17 V. PEREGU MARE - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-05-27 Popa Paul Beschiu Dumitru Dobre Cristian RACHINOIU VIOREL
ETAPA 16 CRISUL CH CRIS II - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-05-20 Popa Paul Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan Rusan Dumitru
ETAPA 27 G. CERMEI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-05-13 Barta Paul Sebastian Kalo Gabriel Sabin Popa Paul Dehelean Nicolae Marginean Valer
ETAPA 16 S. LIVADA - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2012-05-14 Popa Paul Levai Andrei Burtea Mihnea
ETAPA 14 C. DUD - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion DUD 2012-05-06 Toderici Mircea Demeter Claudiu Ioan Popa Paul ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 15 FC UTA 97 - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C ICRTI 2012-05-10 Popa Paul Horga Alexandru Kovacs Oliver
ETAPA 16 ATLETICO 2000 - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-05-03 Popa Paul Szasz Brighitta Pislaru Andrei
ETAPA 24 V. NADLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-04-21 Vasile Dumitru Gheorghe Stanciu Mihai Vlăduţ Popa Paul Mihuța Petru PINTEA MIHAI
ETAPA 13 Atletico 97 Arad - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-04-23 Popa Paul Horga Alexandru Boldor Sebastian
ETAPA 23 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-14 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Popa Paul Rusan Dumitru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-04-19 Popa Paul Ilea Alexandru Horga Alexandru
ETAPA 22 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-04-08 Herţeg Dorinel Mako Andras Popa Paul Ologeanu Dan BORA GLIGORE
ETAPA 13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-04-10 Popa Paul Pal Eduard Boldor Sebastian
ETAPA 21 CS MONEASA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-04-01 Trif Cristian Alin Băla Casian Andrei Popa Paul Rusan Dumitru Gaie Cornel
ETAPA 12 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2012-04-02 Popa Paul Şeran Ioana Loredana Dobre Cristian
ETAPA 13 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-03-27 Popa Paul Drimbe Denis Dobre Cristian
ETAPA 13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-03-29 Burca Daniel Popa Paul Beschiu Dumitru
ETAPA 12 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-03-20 Ilea Alexandru Popa Paul Cioara Darius
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion ŞIRIA 2011-12-03 Burcă Sergiu Lucian Ardelean Paul Giorgian Popa Paul
ETAPA 6 ATLETICO 2001 ARAD - ATLETICO 2000 ARAD CUPA HAGI Stadion SEGA 2011-11-22 Popa Paul
ETAPA 6 GLORIA ARAD - FC UTA 2001 CUPA HAGI Stadion SEGA 2011-11-22 Popa Paul
ETAPA 9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2011-11-10 Popa Paul Ilea Alexandru Cioara Darius
ETAPA 8 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-11-03 Popa Paul Ilea Alexandru Cioara Darius
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-22 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Popa Paul Herteg Doru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 8 S. LIVADA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2011-10-24 Popa Paul Dumbrava Lucian Pantea Andrei
ETAPA 7 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2011-10-27 Popa Paul Savan Gavril Drimbe Denis
ETAPA 6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - P. PECICA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2011-10-20 Popa Paul Gurban Fabian Tomuta Sebastian
ETAPA 11 CS MONEASA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-09 Olariu Laurenţiu Popa Paul Ardelean Ioan Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 6 N. SEBIS - ATLETICO 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-10-11 Junger Andreeas Thomas Berariu Lucian Mihai Popa Paul
ETAPA 5 CS REGAL HORIA - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion HORIA 2011-10-02 Puicea Claudiu Gheorghe Păcurar Cosmin Flavius Popa Paul MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-10-06 Popa Paul Ilea Alexandru Cioara Darius
ETAPA 7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-09-25 Bolcaş Alin Călin Şeran Adrian Popa Paul Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 4 N. SEBIS - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-09-26 Cojocariu Sebastian Popa Paul Badica Flavius
ETAPA 6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-09-18 Bogdan Loredan Arsa Emil Popa Paul Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2011-09-22 Jurca Tudor Popa Paul Wernitzer Adrian
ETAPA 3 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2011-09-10 Riţa Flavius Popa Paul Ilea Alexandru Negrilă Raul
ETAPA 4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-09-04 Herţeg Dorinel Gudiu Ionel Florin Popa Paul Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - G. CERMEI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-08-27 Vasile Dumitru Gheorghe Negrilă Cristian Gabriel Popa Paul Bondar Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-08-21 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Popa Paul Negrilă Raul BORA GLIGORE
ETAPA 1 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-08-14 Mako Andrei Sebastian Popa Paul Pantea Andrei Mihuța Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 26 AS MĂNĂȘTUR - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-06-26 Daşcău Ovidiu Claudiu Popa Paul Siclovan Paul BOGDAN IOAN
ETAPA 25 AS VINGA - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-06-19 Bora Alin Eugen Popa Paul Cirmaci Filip BABĂU ROMULUS
ETAPA 24 P. GHIOROC - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2011-06-11 Ciumedean Alexandru Vlad Popa Paul Mititel Emanuela Braniscan Ioan
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-05-17 Mariş Sorin Popa Paul Mititel Emanuela
ETAPA 19 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-17 Ciumedean Alexandru Vlad Iova Catalin Popa Paul
ETAPA 19 N. SEBIS - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-05-04 Pantea Sebastian Trip Cristian Popa Paul
ETAPA 16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-04-26 Ardelean Mircea Florin Popa Paul Mititel Emanuela
ETAPA 17 S. SIMAND - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2011-04-18 Ciumedean Alexandru Vlad Sechereş Sergiu Paul Popa Paul
Inregistrari in baza de date: 170

ajf_arad