sports

Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteti urmari delegarile CJA Arad. Delegarile se vor actualiza in fiecare vineri la ora 12:00

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi functia de cautare si / sau tabelul cu delegari se poate sorta dupa orica din campurile existente
Subscribe RSS
Search: Clear
Introdu nume arbitru sau asistent:

ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren Data / ora Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
12 CS VICTORIA ZĂBRANI CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 25-10-2014

15:00

TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Dumitru Florin Scridon Daniel
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ V.LUNCA TEUZ CERMEI

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 25-10-2014

15:00

BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu Vida Marcel
12 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC GLORIA CTP ARAD

Liga a 4 a

Stadion SÂNICOLAU MIC 25-10-2014

15:00

HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Berar Daniel
12 CS UNIREA SÎNTANA N.SEBIS II

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 25-10-2014

15:00

ARDELEAN MIRCEA FLORIN VASILE IOAN ADRIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Tiulea Cornel Biro Gabor
12 S. LIPOVA AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion LIPOVA 25-10-2014

15:00

NICORAŞ IONUŢ VASILE ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Ologeanu Dan Rad Vasile
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 25-10-2014

15:00

DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru Berar Daniel
12 ACS UTA II B.D. AS AQUA VEST ARAD

Liga a 4 a

Stadion ŞIRIA 26-10-2014

15:00

BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea Mako Andras
11 CS ATLETICO ARAD GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 25-10-2014

11:00

HERŢEG DORINEL JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
11 CS SPERANŢA TURNU AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 25-10-2014

15:00

POPA PAUL SICLOVAN PAUL ALEX. DOBANDA DINU Vatran Dorin Peste Bogdan
11 AC ŞAGU V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 25-10-2014

15:00

BOGDAN LOREDAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian Sfăt Gheorghe
11 AS OLIMPIA BÎRZAVA AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 26-10-2014

15:00

BOLCAŞ ALIN CĂLIN ROTARIU PATRICK GEORGE RAŢA RAUL Maghiar Petre Sfăt Gheorghe
11 AS ALUNIŞ AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 26-10-2014

15:00

TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN HANYECZ DAN CIUCA ROBERT Braniscan Ioan Cios Danuț
11 AS VOINŢA MUNAR FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 26-10-2014

15:00

FODORUŢ LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Dehelean Nicolae Berar Daniel
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 26-10-2014

15:00

COROBAN CRISTIAN IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Petrisor Gheorghe Vida Marcel
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 26-10-2014

15:00

BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Buda Leontin Biro Gabor
11 P. GHIOROC CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 25-10-2014

15:00

ILEA ALEXANDRU IONUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Protase Alexa Babău Romulus
11 O. BOCSIG U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 26-10-2014

15:00

WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ MAKO ANDREI SEBASTIAN Forton Nicusor Lovas Iosif
11 AVINTUL TARNOVA AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 26-10-2014

15:00

BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Manusov Iosif Coman Ovidiu
11 AS CETATE DEZNA CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 26-10-2014

15:00

GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA ANDREI ALEX. SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru Mândru Ștefan
11 CS RECOLTA APATEU AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 26-10-2014

15:00

DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Enoiu Traian Scridon Daniel
11 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 26-10-2014

15:00

CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II Păcurar Augustin
11 V. SOCODOR AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 26-10-2014

15:00

TRIF CRISTIAN ALIN PÂSLARU ANDREI ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Miron Marian
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 26-10-2014

15:00

HIDIŞ SFERDIAN IOAN PUICEA CLAUDIU GHE. MATEUT CALIN Gornic Mircea Bora Gligore
9 R. HORIA CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 26-10-2014

15:00

VASI ALEXANDRU IULIAN PANA NATANAEL POPAN BOGDAN ALEX. Dumitru Florin
6 S. LIVADA AS DOROBANŢI Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 26-10-2014

15:00

ILEA ALEXANDRU IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Ciurescu Victor
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 26-10-2014

15:00

IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Bondar Mircea
9 AS GLORIA SECUSIGIU V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 26-10-2014

15:00

COVACI IOAN FLORIN ŞERAN ADRIAN MADA MADALIN Alb Ioan
9 CRISUL CH CRIS II CS INEU Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 26-10-2014

15:00

VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Rad Vasile
9 S. CHIER PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 26-10-2014

15:00

CÎRMACI FILIP SERGIU DRAIA DARIUS TAMAS EUGEN Gyenge Iosif
9 N.SINTEA MARE CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 26-10-2014

15:00

GHEORGHE VALENTIN SERAN IOANA LOREDANA LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin
9 V. SELEUS V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 26-10-2014

15:00

DEMETER CLAUDIU IOAN DUMITRU FLAVIA DANIELA TOMUT CRISTIAN Jușcă Teodor
9 V.CAPORAL ALEXA V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 26-10-2014

15:00

BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND Babău Romulus
9 CS VOINŢA MAILAT AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 25-10-2014

11:00

HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU RAŢA RAUL Dehelean Nicolae
9 V. NADLAC AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 25-10-2014

11:00

ROTARIU PATRICK GEORGE SALADEA SORIN COIS CAROL Ciurescu Victor
9 V. FELNAC AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 25-10-2014

11:00

CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU CIUCA ROBERT Mihuța Petru
9 AS PROGRESUL PECICA AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 25-10-2014

15:00

BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NEAGU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
9 S. LIPOVA CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 30-10-2014

15:00

DRAIA DARIUS RADU PAUL TURGYAN CATALIN Braniscan Ioan
9 AS SEMLECANA SEMLAC GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 30-10-2014

15:00

ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Manusov Iosif
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 15-11-2014

14:00

PUICEA CLAUDIU GHE. POPAN BOGDAN ALEX. LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 30-10-2014

15:00

MATEUT CALIN RAŢA RAUL SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
9 AS VINGA AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 30-10-2014

15:00

JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Alb Ioan
9 AS AQUA VEST ARAD N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 25-10-2014

11:00

MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Enoiu Traian
9 N. SEBIS II CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 30-10-2014

15:00

MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TOMUT CRISTIAN Rusan Dumitru
9 O. BOCSIG AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 30-10-2014

15:00

BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
9 P. SIRIA U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 30-10-2014

15:00

POPA PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE COIS CAROL Vatran Dorin
9 CS ŞOIMII ŞIMAND CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 30-10-2014

15:00

CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN DOBANDA DINU Dehelean Nicolae
9 CS INEU CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion INEU 27-10-2014

16:00

BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TOMUT CRISTIAN
9 UTA B.D. 2000 UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 27-10-2014

16:00

CÎRMACI FILIP SERGIU JUNGER ANDREAS THOMAS PÂSLARU ANDREI
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 27-10-2014

16:00

Andea Alexandru HANYECZ DAN SALADEA SORIN
9 GLORIA CTP ARAD AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TELECOM ARAD 28-10-2014

15:00

ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU
9 CS INEU N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion INEU 24-10-2014

16:00

BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
9 GLOGOVAT 2013 CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 29-10-2014

16:00

SANDU ROLAND DOBANDA DINU
9 CS ATLETICO ARAD CS INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 29-10-2014

16:00

MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
9 P. SIRIA VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 29-10-2014

16:00

ILEA ALEXANDRU IONUŢ PANA NATANAEL
9 CS UNIREA SÎNTANA ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 29-10-2014

16:00

RADU PAUL HANYECZ DAN
9 LPS ARAD VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 29-10-2014

17:00

DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
9 ATLETICO 2004 N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 28-10-2014

16:00

CIUCA ROBERT POPAN BOGDAN ALEX.
9 LPS ARAD CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 24-10-2014

16:00

DRAIA DARIUS HAIDA VALENTINA
9 VIITORUL ARAD ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 25-10-2014

09:30

CĂŞUŢ CRISTIAN PANA NATANAEL
9 S. LIPOVA CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 27-10-2014

16:00

DEMETER CLAUDIU IOAN PANA NATANAEL
9 LPS ARAD R. HORIA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 28-10-2014

15:00

MATEUT CALIN TURGYAN CATALIN
7 FC ANDROMEDA ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion CENTRAL INEU 26-10-2014

11:00

BERARIU LUCIAN MIHAI
7 VICTORIA ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion SUBCETATE ARAD 27-10-2014

16:00

SANDU ROLAND
 

ajf_arad