Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, joi la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
Search: Clear
Introdu nume arbitru sau asistent:

ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
26 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion LIPOVA 28-05-2016

11:00

UNGARIA UNGARIA UNGARIA ALEXA Marius
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 28-05-2016

18:00

DEAC Ionel Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela CIURESCU Victor VIDA Constantin
26 CS VOINŢA MAILAT AS AQUA VEST ARAD

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 28-05-2016

18:00

GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
26 CS ŞOIMII ŞIMAND CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 28-05-2016

18:00

HERȚEG Dorinel NAGY Zoltan HANYECZ Dan TODERICI Mircea MAKO Andraș
26 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion CERMEI 29-05-2016

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
26 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion ŞIRIA 29-05-2016

18:00

TRIF Cristian Alin NAGHI Remus Ionuț DREGHICI Flavius Cristian BONDAR Mircea Constantin MÃRGINEAN Valer
23 CS ATLETICO ARAD AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 28-05-2016

11:00

ARDELEAN Mircea Florin IACOB Nicolae Liviu MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
23 CS SPERANŢA TURNU AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 28-05-2016

18:00

BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 29-05-2016

11:00

BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Daniel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
23 AS ALUNIŞ AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 29-05-2016

18:00

RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan
23 AS SEMLECANA SEMLAC AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 29-05-2016

18:00

JURCĂ Tudor Florin BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
23 AS OLIMPIA BÎRZAVA AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 29-05-2016

18:00

BOGDAN Loredan LOVAS Alexandru TOMUȚA Sebastian Florin JIVAN Mihai
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 29-05-2016

18:00

OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
23 AS PODGORIA GHIOROC CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 28-05-2016

18:00

BOGDAN Loredan ARSA Emil BOLCAȘ Alin Călin ROȘU Eugen
23 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 29-05-2016

11:00

VASILE Ioan Adrian TURGYAN Cătălin VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
23 CS RECOLTA APATEU CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 29-05-2016

11:00

GHEORGHE Valentin MIHOC Alina TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 CS VULTURII SOCODOR AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 29-05-2016

18:00

SALADEA Sorin ARDELEAN Ioan Viorel MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
23 AS CETATE DEZNA FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 29-05-2016

18:00

PANĂ Natanael NEAGU Alexandru TOMUȚ Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
23 CS OLIMPIA BOCSIG CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 29-05-2016

18:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas PÃCURAR Augustin
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 29-05-2016

18:00

BĂDICĂ Flavius Marian IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
3 CS ŞOIMII LIVADA CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 29-05-2016

11:00

BÎTEA Radu Bogdan BORLEA Emanuel HANYECZ Dan MAKO Andraș
3 AS GLORIA SECUSIGIU CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 29-05-2016

18:00

GHEORGHE Valentin SĂVAN Gavril Flavius Laurian TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
3 CS REAL HORIA CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 29-05-2016

18:00

VASI Alexandru Iulian COIȘ Carol CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
3 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 29-05-2016

18:00

MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan FORTON Nicuşor
3 CS BELIU AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 29-05-2016

18:00

GORNIC Alexandru Dan CÎRMACI Filip Sergiu BERARIU Lucian Mihai BABĂU Romulus
3 AS NAŢIONAL SINTEA MARE C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 29-05-2016

18:00

DEAC Ionel Alin PÃTROI Ciprian MORAR Daniel VĂTRAN Dorin
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 29-05-2016

18:00

IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta ALB Ioan
3 C.S. SPERANŢA CHIER AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 29-05-2016

18:00

VASILE Ioan Adrian VESA Pavel Florin TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
 

ajf_arad