Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteti urmari delegarile CJA Arad. Delegarile se vor actualiza in fiecare vineri la ora 12:00

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi functia de cautare si / sau tabelul cu delegari se poate sorta dupa orica din campurile existente
Subscribe RSS
Search: Clear
Introdu nume arbitru sau asistent:

ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren Data / ora Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CS VICTORIA ZĂBRANI AS AQUA VEST ARAD

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 29-08-2015

18:00

BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ V. FELNAC

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 29-08-2015

18:00

BURCĂ Daniel Adrian COROBAN Cristian Ionel LAUKO Claudiu Cosmin DUMITRU Florin HAMZA Ioan
1 GLOGOVAT 2013 AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion VLADIMIRESCU 29-08-2015

18:00

DEAC Ionel Alin OPITZ Roland Ladislau TOMUȚA Sebastian Florin HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
1 CS VOINŢA MAILAT CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 29-08-2015

18:00

BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei VĂTRAN Dorin BIRO Gabor
1 V.LUNCA TEUZ CERMEI CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion CERMEI 30-08-2015

18:00

TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas CÃȘUȚ Cristian TRIPA Claudiu VIDA Constantin
1 CS ŞOIMII ŞIMAND S LIPOVA

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 30-08-2015

18:00

GORNIC Alexandru Dan ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan OLOGEANU Dan Cristian MAKO Andraș
1 ACS UTA II B.D. CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion ŞIRIA 30-08-2015

18:00

JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț ARSA Emil TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 30-08-2015

11:00

DEAC Ionel Alin RAȚĂ Raul TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 30-08-2015

18:00

BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina SĂVAN Gavril Flavius Laurian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 AS ALUNIŞ AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 30-08-2015

18:00

WERNITZER Adrian Paul MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin
1 AC ŞAGU AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 30-08-2015

18:00

RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian COIȘ Carol ROȘU Eugen
1 AS DOROBANTI AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 30-08-2015

18:00

BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 30-08-2015

18:00

VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
1 AS VINGA CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 30-08-2015

18:00

PUICEA Claudiu Ghe. TAKATS Cristian Flavius BOGDAN Loredan FORTON Nicușor
1 CS VIITORUL SATU NOU O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 29-08-2015

11:00

VASILE Ioan Adrian BOLCAȘ Alin Călin PÃTROI Ciprian BABĂU Romulus
1 AS STEAUA GRĂNICERI CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 30-08-2015

18:00

BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Ioan Viorel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 30-08-2015

18:00

OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan BOLDOR Sebastian Mircea PETRIȘOR Gheorghe
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 30-08-2015

11:00

BOGDAN Loredan TOMUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau PÃCURAR Augustin
1 AS FLACĂRA ŢIPAR CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 30-08-2015

18:00

BURCĂ Daniel Adrian CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru MANUȘOV Iosif
1 FC ZIMANDU NOU U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 30-08-2015

18:00

POPA Paul TOMUȚA Sebastian Florin SALADEA Sorin MÂNDRU Ștefan
1 AVINTUL TARNOVA V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 30-08-2015

18:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana PEȘTE Bogdan Dumitru
 

ajf_arad