Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteti urmari delegarile CJA Arad. Delegarile se vor actualiza in fiecare vineri la ora 12:00

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi functia de cautare si / sau tabelul cu delegari se poate sorta dupa orica din campurile existente
Subscribe RSS
Search: Clear
Introdu nume arbitru sau asistent:

ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren Data / ora Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
16 AS AQUA VEST ARAD CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion ȘOFRONEA 28-03-2015

11:00

WERNITZER ADRIAN PAUL VASILE IOAN ADRIAN PANTEA ANDREI ALEX. Apatean Adrian Mako Andras
16 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC ACS UTA II B.D.

Liga a 4 a

Stadion SÂNICOLAU MIC 28-03-2015

12:00

JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Tiulea Cornel Rad Vasile
16 AS PROGRESUL PECICA CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion PECICA 28-03-2015

15:00

BOGDAN LOREDAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN COSTEA ADRIAN GEORGE Braniscan Ioan Coman Ovidiu
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 28-03-2015

15:00

GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin Sfăt Gheorghe
16 N. SEBIS II CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion SEBIS 29-03-2015

15:00

BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Jivan Mihai II Berar Daniel
16 V.LUNCA TEUZ CERMEI S LIPOVA

Liga a 4 a

Stadion CERMEI 29-03-2015

15:00

DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Tripa Claudiu Scridon Daniel
17 CS ATLETICO ARAD AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 28-03-2015

11:00

BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
17 CS SPERANŢA TURNU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 28-03-2015

15:00

DEAC IONEL ALIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL DOBANDA DINU Dehelean Nicolae Babău Romulus
17 GLOGOVAT 2013 AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 28-03-2015

15:00

BÎTEA RADU BOGDAN COROBAN CRISTIAN IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe Marginean Valer
17 AS UNIREA ŞEITIN AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 29-03-2015

15:00

GORNIC ALEXANDRU DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea Peste Bogdan
17 AS VINGA AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 29-03-2015

15:00

COROBAN CRISTIAN IONEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Protase Alexa Sfăt Gheorghe
17 AS OLIMPIA BÎRZAVA AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 29-03-2015

15:00

BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN ANDEA ALEXANDRU Forton Nicusor Cios Danuț
17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 29-03-2015

15:00

OLARIU LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Biro Gabor jr. Vida Marcel
17 FC ZIMANDU NOU V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 29-03-2015

15:00

NICORAŞ IONUŢ VASILE BURCĂ SERGIU LUCIAN HANYECZ DAN Herteg Doru Coman Ovidiu
17 CS VIITORUL SATU NOU AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 28-03-2015

15:00

ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN PAUL GIORGIAN HANYECZ DAN Ciurescu Victor Scridon Daniel
17 U.GURAHONT A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 29-03-2015

15:00

BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUT CRISTIAN Enoiu Traian Mândru Ștefan
17 P. GHIOROC AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 29-03-2015

15:00

FODORUŢ LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA BULZ STEFAN Toderici Mircea Lovas Iosif
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 29-03-2015

15:00

BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Manusov Iosif Jușcă Teodor
17 S. PANCOTA II V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 29-03-2015

15:00

TRIF CRISTIAN ALIN VESA PAVEL FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE Dumitru Florin Hamza Ioan
17 O. BOCSIG CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 29-03-2015

15:00

ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
17 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 29-03-2015

15:00

HERŢEG DORINEL VASILE IOAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU Tănăsescu Romulus Cristian Miron Marian
10 R. HORIA V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 29-03-2015

15:00

DEMETER CLAUDIU IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL Babău Romulus
10 AS GLORIA SECUSIGIU V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 29-03-2015

15:00

BÎTEA RADU BOGDAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SUSCA NICOLETA Bora Gligore
10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 29-03-2015

15:00

RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN PUICEA CLAUDIU GHE. Marginean Valer
10 S. LIVADA V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 29-03-2015

15:00

CÎRMACI FILIP SERGIU DUMITRU FLAVIA DANIELA MADA MADALIN Bondar Mircea
10 V. SELEUS AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 29-03-2015

15:00

ARDELEAN IOAN VIOREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
10 S. CHIER CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 29-03-2015

15:00

PANA NATANAEL ŞERAN ADRIAN BETEA SORINA GEORGIANA Maghiar Petre
10 CRISUL CH. CRIS II N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 29-03-2015

15:00

VASI ALEXANDRU IULIAN GUDIU IONEL FLORIN CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae
10 CS BELIU V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 29-03-2015

15:00

GHEORGHE VALENTIN TURGYAN OVIDIU MIHAI TAMAS EUGEN Mako Andras
10 V.CAPORAL ALEXA V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 29-03-2015

15:00

COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND Ologeanu Dan
15 AS PROGRESUL PECICA V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 28-03-2015

13:00

RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 29-03-2015

15:00

POPAN BOGDAN ALEX. DOBANDA DINU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 02-04-2015

17:00

SANDU ROLAND COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Jivan Mihai
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 02-04-2015

17:00

CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT Braniscan Ioan
15 CS VICTORIA ZĂBRANI AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 02-04-2015

17:00

STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 P. SIRIA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 28-03-2015

15:00

DEMETER CLAUDIU IOAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Manusov Iosif
15 CS UNIREA SÎNTANA P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 02-04-2015

17:00

WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Tiulea Cornel
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 02-04-2015

17:00

ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
15 CS INEU AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion INEU 30-03-2015

16:00

MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 30-03-2015

16:00

RADU PAUL ANDEA ALEXANDRU TURGYAN CATALIN
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 30-03-2015

16:00

CÎRMACI FILIP SERGIU COIS CAROL SUSCA NICOLETA
15 UTA B.D. 2000 GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion SEGA 30-03-2015

16:00

MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
15 CS INEU CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 29-03-2015

11:00

NAGHI REMUS IONUŢ TAMAS EUGEN
15 UTA B.D. VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 31-03-2015

17:00

WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND
15 P. SIRIA LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 01-04-2015

17:00

PANA NATANAEL CIUCA ROBERT
15 CS ATLETICO ARAD VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 01-04-2015

17:00

STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COSTEA ADRIAN GEORGE
15 N. SEBIS VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 01-04-2015

17:00

BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
15 ATLETICO 2005 VIITORUL Categoria Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 27-03-2015

16:30

Andea Alexandru DOBANDA DINU
15 CS INEU LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 27-03-2015

17:00

TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 28-03-2015

10:00

DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA
15 N. SEBIS ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 30-03-2015

16:30

TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
15 S. LIPOVA R. HORIA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 30-03-2015

17:00

OPITZ ROLAND LADISLAU NEAGU ALEXANDRU
15 LPS ARAD CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 02-04-2015

15:00

MATEUT CALIN DRAIA DARIUS
15 ATLETICO 2004 CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 02-04-2015

16:00

MATEUT CALIN DRAIA DARIUS
15 Turneu Interliga Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 29-03-2015

12:00

PANTEA ANDREI ALEX. JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ALEXA MARIUS JUNGER / BOLCAS
 

ajf_arad